Atletism Atletism

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Grupa Atletism
CSM Brasov
- 19:00 - 20:30 - - 19:00 - 20:30 -

Badminton Badminton

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Baschet Baschet

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Sacele
Sacele - Stefan Cel Mare
15:00 - 17:00 - 15:00 - 17:00 - 15:00 - 17:00 -
Scoala 1
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov
- 19:00 - 20:00 - 19:00 - 20:00 - -
Scoala 11
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
18:00 - 19:00 - 18:00 - 19:00 - - -
Scoala 13 - Grupa A
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 14:00 - 15:00 - 14:00 - 15:00 - -
Scoala 13 - Grupa B
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 15:00 - 16:00 - 15:00 - 16:00 - -
Scoala 25
Școala Generală Nr.25 Brasov
- 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 - 13:00 - 14:00 -
Scoala 3
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
- 17:30 - 18:30 - 17:30 - 18:30 - -
Scoala 31
Școala Gimnaziala Nr.31 Brasov
- 16:30 - 17:30 - 16:30 - 17:30 - -

Bob sanie Bob sanie

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Dans sportiv Dans sportiv

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Fotbal Fotbal

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Scoala 11 - Grupa A
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
15:30 - 16:30 - - - 15:30 - 16:30 -
Scoala 11 - Grupa B
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
- - - - 16:30 - 18:00 11:30 - 12:30
Scoala 2 - Grupa A
Școala Gimnaziala Nr.2 Brasov
15:00 - 16:00 - - - - 09:00 - 10:00
Școala 2 - Grupa B
Școala Gimnaziala Nr.2 Brasov
- - - 17:00 - 18:00 - 10:00 - 11:00

Gimnastica artistica Gimnastica artistica

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Scoala 13 - Grupa A
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 - -
Scoala 13 - Grupa B
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - -
Scoala 2 - Grupa A
Școala Gimnaziala Nr.2 Brasov
18:30 - 19:30 - 18:30 - 19:30 - - -
Scoala 2 - Grupa B
Școala Gimnaziala Nr.2 Brasov
19:30 - 20:30 - 19:30 - 20:30 - - -
Scoala 3 - Grupa A
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
14:30 - 15:30 - 14:30 - 15:30 - - -
Scoala 3 - Grupa B
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
15:30 - 16:30 - 15:30 - 16:30 - - -
Scoala 3 - Grupa C
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
16:30 - 17:30 - 16:30 - 17:30 - - -

Gimnastica ritmica Gimnastica ritmica

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Liceul Honterus - Grupa A
Liceul Johannes Honterus
- 18:30 - 19:30 - 18:30 - 19:30 - -
Liceul Honterus - Grupa B
Liceul Johannes Honterus
- 17:30 - 18:30 - 17:30 - 18:30 - -
Scoala 1 - Grupa A
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov
- 18:00 - 19:00 - 18:00 - 19:00 - -
Scoala 1 - Grupa B
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - -
Scoala 11 - Grupa A
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
16:30 - 17:30 - 16:30 - 17:30 - - -
Scoala 11 - Grupa B
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
17:30 - 18:30 - 17:30 - 18:30 - - -
Scoala 27 - Grupa A
Școala Generală Nr.27 Brasov
- - 19:00 - 20:00 - 18:00 - 19:00 -
Scoala 27 - Grupa B
Școala Generală Nr.27 Brasov
- - 18:00 - 19:00 - 17:00 - 18:00 -
Scoala 9 - Grupa A
Scoala Gimnaziala Nr.9 Brasov
18:00 - 19:30 - 18:00 - 19:30 - - -
Scoala 9 - Grupa B
Scoala Gimnaziala Nr.9 Brasov
17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - - -

Handbal Handbal

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
BabyHandbal - Fete
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 - - -
BabyHandbal si MiniHandbal - baieti
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
- 16:00 - 17:00 - - 16:00 - 17:00 -
Juniori III - baieti
Colina Universitatii Transilvania Brasov
- 19:30 - 21:00 - 18:00 - 19:00 19:30 - 21:00 10:00 - 11:30
Juniori III - fete
Scoala Generala Nr.19 Brasov
19:00 - 20:30 18:00 - 19:00 - 17:30 - 19:00 - 11:30 - 13:00
Juniori IV - baieti
Scoala Generala Nr.19 Brasov
- - 19:00 - 20:30 16:00 - 17:30 - 09:00 - 10:30
Juniori IV - fete
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
19:00 - 20:30 17:00 - 18:00 - 19:00 - 20:30 - 11:30 - 13:00
MiniHandbal - fete
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 17:00 - 18:00 - -

Lupte Lupte

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Natatie Natatie

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Patinaj Patinaj

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Scrabble Scrabble

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Volei Volei

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Scoala 27
Școala Generală Nr.27 Brasov
19:00 - 20:00 - - 19:00 - 20:00 - -

© Copyright 2015 Clubul Sportiv Transilvania Brasov.
Un proiect MediaMind