Atletism Atletism

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Atletism Honterus
Liceul Johannes Honterus
- 18:00 - 19:00 - 18:00 - 19:00 - -

Badminton Badminton

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Badminton - Initiere
Liceul Johannes Honterus
- 19:00 - 21:00 - 19:00 - 21:00 - -

Baschet Baschet

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Baschet Sacele
Sacele - Stefan Cel Mare
15:00 - 17:00 - 15:00 - 17:00 - - -
Bubanja Honterus i1
Liceul Johannes Honterus
16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 -
Bubanja Sc.31
Școala Gimnaziala Nr.31 Brasov
- 16:30 - 17:30 - 16:30 - 17:30 - -
Catincescu Sc.11
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
16:30 - 17:30 - 16:00 - 17:00 - - -
Catincescu Sc.13
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - -
Catincescu Sc.25
Școala Generală Nr.25 Brasov
- 14:00 - 15:00 - 14:00 - 15:00 - -

Bob sanie Bob sanie

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Dans sportiv Dans sportiv

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Fotbal Fotbal

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Pascu Sc.2
Școala Gimnaziala Nr.2 Brasov
- - - - 16:00 - 18:00 10:00 - 12:00
Sabau Sc.11A
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
15:30 - 16:30 - - - 15:30 - 16:30 -
Sabau Sc.11B
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
17:30 - 18:30 - 17:00 - 18:00 - - -

Gimnastica artistica Gimnastica artistica

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Chelaru Sc.13
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 15:00 - 16:00 - 15:00 - 16:00 - -
Chelaru Sc.3A
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - - -
Chelaru Sc.3B
Scoal Gimnaziala Nr.3 "Gheoghe Lazar" Brasov
18:00 - 19:30 - 18:00 - 19:30 - - -

Gimnastica ritmica Gimnastica ritmica

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Constantinescu Sc.13
Scoala Generala Nr.13 Brasov
- 16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 - -
Gimnastica ritmica - Scoala 9 - Grupa A
Scoala Gimnaziala Nr.9 Brasov
- - - - - -
Gimnastica ritmica - Scoala 9 - Grupa B
Scoala Gimnaziala Nr.9 Brasov
- - - - - -
Iolanda Porr - Casa Armatei
Casa Armatei
- - 16:00 - 17:00 - 17:00 - 18:00 -
Iolanda Porr Sc.25
Școala Generală Nr.25 Brasov
- 16:00 - 17:00 - 16:00 - 17:00 - -
Stoica Sc.1A
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - -
Stoica Sc.1B
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov
- 18:00 - 19:00 - 18:00 - 19:00 - -
Stoica Sc.27A
Școala Generală Nr.27 Brasov
- - 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 -
Stoica Sc.27B
Școala Generală Nr.27 Brasov
- - 18:00 - 19:00 - 18:00 - 19:00 -

Handbal Handbal

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Chiron Sc.11A
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 16:00 - 17:00 - -
Chiron Sc.11B
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
- 17:00 - 18:00 - 17:00 - 18:00 - -
Filip Sc.11 F. av.
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
17:00 - 18:00 - - - 17:00 - 18:00 -
Filip Sc.11 F. in.
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
16:00 - 17:00 - - - 16:00 - 17:00 -

Lupte Lupte

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Natatie Natatie

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Patinaj Patinaj

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Scrabble Scrabble

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa

Volei Volei

Grupa Lu Ma Mi Jo Vi Sa
Sabau Sc.11
Scoala Gimnaziala Nr.11 Brasov
- - 18:00 - 19:00 - 17:30 - 18:30 -

© Copyright 2015 Clubul Sportiv Transilvania Brasov.
Un proiect MediaMind